UAB PREKYBOS NAMAI WALDIS

MOKSLAS IR TECNOLOGIJOS

LT | EN | RU | KONTAKTAI | WALDIS
AGROVERSLAS | TECHNINĖS DUJOS | CHEMIJOS PRODUKCIJA | TECHNOLOGIJA
Copyright © UAB Prekybos namai Waldis. All rights reserved

MŪSŲ DUJŲ VERSLO
Pagrindinis Waldis tikslas - pasiūlyti tinkamas, geros kokybės dujas ar dujų mišinius mūsų klientams. Šių dujų pagalba mūsų klientai gerina savo gamybos efektyvumą, darbų saugą, mažina neigiamą poveikį aplinkai. Su Waldis specialistų pagalba pirkėjai diegia naujausias technologijas arba suranda efektyviausią gamybos būdą panaudojant įvairias dujas. Waldis tikslas tapti geriausiu verslo partneriu savo pirkėjams ir augti greičiau, negu pramoninių dujų rinka, t.y. būti naujų procesų diegimo iniciatoriumi. Tuo pat metu ypatingas dėmesys skiriamas pirkėjų pageidavimams ir naujų paslaugų kūrimui.

Lietuvoje UAB PN Waldis acetileną ir deguonį pradėjo pardavinėti dar 1991 metais. 1994 metais Kaune buvo įkurta akcinė bendrovė Acetilenas, kurioje buvo gaminamas deguonis ir acetilenas.

Šiandien pramonės ir technologijos lygis Lietuvoje kaip ir kitose Baltijos bei Rytų Europos šalyse yra žemesnis negu Vakarų Europoje. Tai reiškia, kad artimiausiame dešimtmetyje čia galima tikėtis spartaus esamų ir naujų pramonės šakų vystymosi. Taigi, Waldis turėdama beviek 18 metų veiklos patirtį į žvelgia galimybę dalyvauti šiame procese. Tai pagrindinė priežastis dėl kurios 1991 metais Waldis grupės direktorių valdyba nutarė įsteigti įmonę Lietuvoje.

Daugelis kompanijų, gamyklų ir visuomeninių organizacijų visoje Lietuvoje naudoja Waldis dujas. Galima išskirti 3 pagrindines Waldis dujų veiklos sritis: Apdirbamoji pramonė - dujos dažniausiai vartojamos metalo suvirinime ir pjaustyme. Vertingiausi produktai čia yra: acetilenas, apsauginės dujos metalų suvirinimui ir deguonis. Kompanijos, vartojančias Waldis dujas, labai skiriasi savo dydžiu. Perdirbimo pramonė - siūlo produktus vartotojams, visų pirma, metalurgijos, chemijos ir maisto pramonėms, taip pat specialiųjų dujų gamybai. Šios keturios pramonės šakos turi vieną bendrą bruožą, t.y. jos labai greitai atranda naujas dujų pritaikymo sritis.

Sveikatos apsauga - sritis kuria siūlo produktus ligoninėms, medicinos laboratorijoms ir medicininei priežiūrai namie. Pagrindinė deguonies ir azoto suboksido pritaikymo sritis sveikatos apsaugoje - panaudojimas terapinei priežiūrai ir anestezijai. Taigi, pagrindiniai Waldis klientai yra: Metalo apdirbimo pramonė Chemijos ir metalurgijos pramonė Maisto pramonė Gydymo įstaigos Komunalinis ūkis


Techninės dujos

 

 

Acetilenas SDL msds pažymėjimas
Deguonis SDL msds pažymėjimas
Azotas SDL msds pažymėjimas
Anglies CO2 SDL msds pažymėjimas
Argonas SDL msds pažymėjimas
Helis SDL msds pažymėjimas
Duju misinys (CO) SDL msds pažymėjimas

 

 

 

 

Įranga

 

 

Abrazyvų
Suvirinimo mašinos
Apsauginės medžiagos
Suvirinimo įranga


UAB Prekybos namai Waldis
Silutes pl. 101D
Klaipeda LT-95112
Lithuania

techninės dujos
+370 46 344595
+370 68 541711
budginas@waldis.lt

apskaita
+370 46 300920
lina@waldis.lt

žemėlapis

X