UAB PREKYBOS NAMAI WALDIS

MOKSLAS IR TECNOLOGIJOS

LT | EN | RU | KONTAKTAI | WALDIS
AGROVERSLAS | TECHNINĖS DUJOS | CHEMIJOS PRODUKCIJA | TECHNOLOGIJA
Copyright © UAB Prekybos namai Waldis. All rights reserved

MŪSŲ CHEMINĖS VERSLO
Bendrovė Waldis yra gerai žinoma cheminių medžiagų tiekėja, aptarnaujanti įvairių pramonės šakų įmones. Produktus perkame visame pasaulyje ir pristatome savo klientams į jų veiklos vietą. Tūkstančius produktų pristatome tiesiai iš savo sandėlių, o specialius užsakymus vykdome pagal konkrečius klientų reikalavimus. Rūpinamės, kad produktai būtų laikomi reikalavimus atitinkančiomis sąlygomis, juos pristatome lanksčiai ir vadovaudamiesi įstatymais. Mųsū veiklos sritis yra Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos ir Skandinavijos šalių įvairūs pramonės sektoriai. Bendrovė Waldis yra pramoninės paskirties chemikalų tiekimo lyderė Lietuvoje. Esame savo veiklos srities specialistai ir visada ieškome būtent tokio sprendimo, kuris patenkintų konkretaus kliento poreikius.

Taip pat klientams paaiškiname, kaip tuos produktus naudoti. Visas operacijas vykdome priimdami aplinkosaugos požiūriu saugius ir atsakingus sprendimus ir rūpindamiesi ateities kartomis. Mes rūpinamės savo produktais nuo pradžios iki galo. Nuodugniai apsvarstome visus cheminių medžiagų ir žaliavų laikymo, tvarkymo ir gabenimo aplinkos apsaugos ir saugumo aspektus. Būtent dėl to mūsų prioritetas - aptarnavimas ir logistika. Mūsų darbuotojai dalyvauja nuolatiniuose mokymuose, kad nuolat plėstų praktines žinias ir kad visi žinotų, kokia yra jų darbo esmė kokybės, aplinkos apsaugos ir saugumo atžvilgiu. Rūpinamės, kad tvarkyti, gabenti ir naudoti mūsų produktus būtų saugu. Užsiimame pakuočių perdirbimu ir, jei įmanoma, pakartotinai jas naudojame. Stengiamės užtikrinti, kad atliekos būtų tvarkomos laikantis reglamentuojančių teisės aktų. Esame įsipareigoję vykdyti naujo Europos Bendrijos reglamento dėl chemikalų (REACH) reikalavimus pagal FECC nurodymus. Mūsų tikslas - nuolat tobulinti savo veiklą ir užkirsti kelią bei panaikinti visus rizikos veiksnius, kad nenukentėtų žmonės, aplinka ir turtas.

Taip pat nuolat stebime, kaip mums sekasi šių tikslų siekti. Nedvejodami kreipkitės į mus ir suteiksime daugiau informacijos. Mūsų griežtai prižiūrima paskirstymo grandinė prasideda įsigijimu, tęsiama kruopš čiu pakavimu ir baigiama patikimu pervežimu ir pristatymu. Rūpinamės, kad mūsų produktus tvarkyti, gabenti ir naudoti būtų saugu. Dideli kiekiai garantuoja mažesnes gabenimo sąnaudas. Savo produktus pristatome lanksčiai, pagal pareikalavimą, iš savo sandėlių Klaipėda ir Kaliningrad. Savaime suprantama, pasirūpiname visais pristatymo dokumentais ir leidimais. Bendrovėje dirba įvairių pramonės sričių specialistų. Labai svarbią jų darbo dalį sudaro konsultavimas. Jie išmano veiklos šakos, kurioje dirba, padėtį rinkoje ir žino, kokie produktai yra apyvartoje, gali patarti, kokius produktus galima pakeisti naujais.

Neorganinė chemija

 

 

Kalcio karbidas msds pažymėjimas
Kalcio chloridas msds pažymėjimas
Kalcinuota soda msds pažymėjimas
Kalcinuota soda sunkieji msds pažymėjimas
Natrio bikarbonatas msds pažymėjimas
Kaustinė soda msds pažymėjimas
Magnio oksidas msds pažymėjimas

 

 

 

Amoniakas msds pažymėjimas
Amoniako vanduo msds pažymėjimas

 

 

 

Organinė chemija

 

 

Ftalio rūgšties anhidridas msds pažymėjimas
Polivinilo chlorido msds pažymėjimas
Polietileno glikolio msds pažymėjimas
Glicerolis msds pažymėjimas

UAB Prekybos namai Waldis
D.Vandens 7-6 (see map)
Klaipeda LT91246
Lithuania

phone +370 46 397900
fax +370 46 397901
for@waldis.lt

sergejs@waldis.lt

A/K - 140393021
VAT - LT403930219