UAB PREKYBOS NAMAI WALDIS

MOKSLAS IR TECNOLOGIJOS

LT | EN | RU | KONTAKTAI | WALDIS
AGROVERSLAS | TECHNINĖS DUJOS | CHEMIJOS PRODUKCIJA | TECHNOLOGIJA
Copyright © UAB Prekybos namai Waldis. All rights reserved

TRĄŠOS ŽEMĖS ŪKIUI

Nuo 1991 m. kompanija sėkmingai parduoda cheminę produkciją Lietuvos įmonėms. Kompanija užima liderio poziciją amonio ir kalio sulfato, nitroamofoso, DAP, kompleksiniųtrą šų tiekime. Žemėje gyvenančių žmonių kasdien daugėja, ir jiems reikia vis daugiau maisto. Ariamos žemės plotai lieka tie patys, todėl XXI amžiuje žmonijai būtina padidinti pasaulio žemės ūkio produktyvumą. Tai sąlygoja nuolat didėjantį trą š ų poreikĮ: kad žemė maitintų, pirmiausia reikia pamaitinti ją pačią. Mineralinės medžiagos bei vitaminai turi įtakos visiems karvių organizme vykstantiems gyvybiniams procesams. Jų trūkumas sutrikdo normalią medžiagų apykaitą, dėl to sumaž ėja gyvulių produktyvumas, atsparumas susirgimams, susilpnėja veisimosi funkcijos, pablogėja pieno kokybė.

Mineralinių medžiagų ir vitaminų trūkumui ypač jautrios užtrūkusios veršingos ir pirmaisiais laktacijos mėnesiais karvės. Galvijų mitybos pilnavertiškumui užtikrinti labai svarbu pasiekti, kad su pašarais gautos organinės ir mineralinės medžiagos būtų gerai įsisavinamos. Jų įsisavinimą organizme lemia galvijų, kaip atrajotojų, virškinamojo trakto ypatumai. Pašaro maisto medžiagų įsisavinimas prasideda galvijų prieskrandžiuose. Dėl ten esančios mikrofloros gausos ir įvairovės skaidomos azotinės medžiagos, ląsteliena, kiti angliavandeniai. Mikroorganizmų masė iš prieskrandžių patekusi į žarnyną suvirškinama. Taip galvijų organizmas gauna aukštos biologinės vertės baltymų. Prieskrandžių mikrofloros normaliai veiklai būtinos ne tik organinės, bet ir mineralinės medžiagos. Galvijų organizmo audiniuose nuolat randama apie 40 mineralinių elementų, tačiau fiziologiniu požiūriu jų reikia mažiau. Mineraliniai elementai priklausomai nuo jų kiekio skirstomo į makroelementus ir mikroelementus.

Daugelis vykstančių organizme procesų reguliuojami atskirų elementų arba jų grupių, todėl labai svarbu racionuose subalansuoti ne tik atskirų elementų poreikį, bet ir sudaryti tinkamą jų tarpusavio santykį. Nustatytas glaudus ryšys tarp kalcio, fosforo ir magnio, kalcio, cinko ir vario, kalio ir magnio, natrio ir kalio, vario ir geležies, sieros, vario ir molibdeno ir kt. Per didelis gauto kalcio ir molibdeno kiekis gali sutrikdyti kitų elementų įsisavinimą. Hemoglobino susidarymas kraujyje priklauso nuo geležies, vario ir kobalto santykio, o vieno iš jų trūkumas gali sukelti anemiją. Todėl papildyti racionus mineralinėmis medžiagomis reikėtų pagal mitybos normas.

Special certification of warehouse in Europe
LT68-202 / LT69-203
rLT ŽT 046 / rLT IŽT 047


Trąšos

 

Ammofos 12.52 pažymėjimas
Amonio sulfatas pažymėjimas msds
Kalio sulfatas pažymėjimas msds
Vario sulfatas tr. pažymėjimas
NPK pažymėjimas
Karbamidas 46 pažymėjimas

 

 

Pašarų fosfatai

 

Monokalcio fosfato pažymėjimas

 

 

Pašarų priedai

 

Žuvų miltai pažymėjimas
Saulėgrąžų rupiniai pažymėjimas

 

 

Mineralinių elementų

 

Vario sulfatas pažymėjimas msds
Geležies sulfatas pažymėjimas msds
Cinko sulfatas pažymėjimas msds
Magnio oksidas pažymėjimas


UAB Prekybos namai Waldis
D.Vandens 7-6 (see map)
Klaipeda LT91246
Lithuania

phone +370 46 397900
fax +370 46 397901
for@waldis.lt

sergejs@waldis.lt

A/K - 140393021
VAT - LT403930219