UAB PREKYBOS NAMAI WALDIS

MOKSLAS IR TECNOLOGIJOS

LT | EN | RU | KONTAKTAI | WALDIS
AGROVERSLAS | TECHNINĖS DUJOS | CHEMIJOS PRODUKCIJA | TECHNOLOGIJA
Copyright © UAB Prekybos namai Waldis. All rights reserved

MŪSŲ ISTORIJA
UAB Prekybos namai Waldis įkurta 1991 m. Klaipėdoje. Susivienijusi Europa ir gera bendrovės vieta, suteikė jai galimybę dinamiškai vystytis, kaip globalinio žaidėjo, trąšų, pašarinių fosfatų, techninių dujų ir pramoninės chemijos rinkose. šios kryptys per visus veiklos metus suteikė mūsų bizniui stabilumą.

TECHNIES DUJOS
1997 m. pabaigoje bendrovė įsigyja sandėlius uostamiestyje ir organizuoja sertifikuotą tecninių dujų realizaciją Baltijos regione. įkuriamas nuosavas autotransporto parkas, skirtas specializuotam techninių dujų pervežimui. Pilnas paslaugų kompleksas numato prekybą papildomomis prekėmis ir medžiagomis, kurios yra reikalingos susvirinimo darbams. Bendrovėje aktyviai vykdoma prekyba abrazyvinėmis medžiagomis, suvirinimo instrumentais.

AGRO IR CHEMINIAI VERSLAS
2004 m. bendrovė pradeda realizuoti mineralinius pašarų papildus, o nuo 2006 m. pradeda veikti naujas sertifikuotas sandėlis skirtas tik pašarinių papildų ir žaliavų realizacijai. Per visus metus bendrovė realizuoja fosfatines, kalio ir azotines trąšas Europos vartotojams. Amonio sulfatas, kalio sulfatas, amofosas, granuliuotas amonio sulfatas - tai nepilnas trąšų sąrašas, kuris gabenamas geležinkeliu, jūros ir autotransportu.
Aktyvus lietuviškos chemijos komplekso vystymasis, ypatingai Klaipėdoje, paskatino mūsų bendrovės susidomėjimą tiekti chemijos įmonėms žaliavas ir komponentus. Polietilenglikolis, bisfenolis ir ftalio anhidridas pastoviai yra mūsų pasiūlymuose ne tik regioninėje rinkoje, bet ir Vokietijos, Olandijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos ir kitų Europos Sąjungos narių rinkose.

UAB Prekybos namai Waldis
D.Vandens 7-6 (see map)
Klaipeda LT91246
Lithuania

phone +370 46 397900
fax +370 46 397901
for@waldis.lt

A/K - 140393021
VAT - LT403930219